Prijava
Tablice Unos rezultata
Sezona
Liga

 TimOdigPobBod
1. NESVRSTANI Pula101023:730
2. BIDI BADU Pula10924:628
3. G&B TENIS KON.JURE10822:826
4. GENTE DI MARE Pula10721:924
5. T.K.SUNNY Rovinj10617:1322
6. BANJOLE 10515:1520
7. T.K. PAZIN10416:1418
8. BATANA Rovinj1038:2216
9. BUJE 10212:1814
10. OTPISANI Rovinj1013:2712
11. VAJKA Rovinj1004:2610




Zadnji rezultati


1. Liga
14.2.2020. - Eden dvorana
BIDI BADU Pula3
T.K. PAZIN0
Izvještaj


1. Liga
13.2.2020. - Eden dvorana
NESVRSTANI Pula3
T.K.SUNNY Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
12.2.2020. - Eden dvorana
OTPISANI Rovinj2
VAJKA Rovinj1
Izvještaj


1. Liga
11.2.2020. - Eden dvorana
GENTE DI MARE Pula3
BUJE 0
Izvještaj


1. Liga
10.2.2020. - Eden dvorana
BANJOLE 3
BATANA Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
7.2.2020. - Eden dvorana
G&B TENIS KON.JURE3
BATANA Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
6.2.2020. - Eden dvorana
T.K.SUNNY Rovinj2
BUJE 1
Izvještaj


1. Liga
5.2.2020. - Eden dvorana
GENTE DI MARE Pula2
BANJOLE 1
Izvještaj


1. Liga
4.2.2020. - Eden dvorana
NESVRSTANI Pula3
OTPISANI Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
3.2.2020. - Eden dvorana
BIDI BADU Pula3
VAJKA Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
31.1.2020. - Eden dvorana
T.K. PAZIN3
VAJKA Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
30.1.2020. - Eden dvorana
T.K.SUNNY Rovinj3
BANJOLE 0
Izvještaj


1. Liga
29.1.2020. - Eden dvorana
BUJE 3
OTPISANI Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
28.1.2020. - Eden dvorana
NESVRSTANI Pula2
BIDI BADU Pula1
Izvještaj


1. Liga
27.1.2020. - Eden dvorana
G&B TENIS KON.JURE2
GENTE DI MARE Pula1
Izvještaj


1. Liga
24.1.2020. - Eden dvorana
GENTE DI MARE Pula3
BATANA Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
23.1.2020. - Eden dvorana
G&B TENIS KON.JURE3
T.K.SUNNY Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
22.1.2020. - Eden dvorana
BANJOLE 3
OTPISANI Rovinj0
Izvještaj


1. Liga
21.1.2020. - Eden dvorana
BIDI BADU Pula2
BUJE 1
Izvještaj


1. Liga
20.1.2020. - Eden dvorana
NESVRSTANI Pula2
T.K. PAZIN1
Izvještaj

Neodigrani susreti


11.kolo BIDI BADU - TK PAZIN 3:0

1.PAR:
Žmak D./Ukota A. - Greblo Z./Černeha D. 6:0,6:3
 
2.PAR:
Dobranović I./Šegota A. -Kalac E./Milanović F. 6:0,6:4
 
SINGL:
Šegota A. - Greblo Z. 6:3,6:2
Objavljeno: 14.2.2020. (Vlatko Dropuljić)

11.kolo NESVRSTANI - TK SUNNY 3:0

1.PAR:
Lorencin E./Matković G. - Ilakovac V./Dropuljić S. 6:4,6:1
 
2.PAR:
predaja TK Sunny
 
SINGL:
Šetić F. - Đokić S. 6:4,6:2
Objavljeno: 13.2.2020. (Vlatko Dropuljić)

11.kolo OTPISANI - VAJKA 2:1

1.PAR:
Markovski S./Mrkoci - Mošnja Z./Martinčić S. 6:3,6:2
 
2.PAR:
Brkić D./Smajić A. - Teklić E./Tripović D. 2:6,1:6
 
SINGL:
Nedeljković S. - Teklić E. 6:7,7:6,10:5

 

 

Objavljeno: 13.2.2020. (Vlatko Dropuljić)

11.kolo GENTE DI MARE - BUJE 3:0

1.PAR:
Jukopila G./Jukopila G. - Mandir N./Cindrić D. 6:0,6:0
 
2.PAR:
Kaic F./Miletic B. - Grbac S./Milevoj Č. 6:0,6:1
 
SINGL:
Jukopila G. - Mandir N.3:6,6:3,11:9
 
Objavljeno: 11.2.2020. (Vlatko Dropuljić)

11.kolo BANJOLE - BATANA 3:0

1.PAR:
Žižaković S./Mirt N. - Žiković D./Privileggio L. 6:1,6:2

2.PAR:
Brenko D./Škorić D.- Kusanović I./ Naiaretto A. 6:7,6:3,10:7

SINGL:
Žižaković S. - Žiković D. 7:6,6:7,10:2

Objavljeno: 11.2.2020. (Vlatko Dropuljić)

10.kolo G&B TENIS KON.JURE - BATANA 3:0

1.PAR:
Grahovac D./Mandir I. - Privileggio L./ Naiaretto A. 6:1,6:2
 
2.PAR:
Fatorić D./Činić M. - Veggian A./Žiković D. 4:6,6:4,11:9
 
SINGL:
Hrelja R. - Veggian A. 6:4,6:4



 

Objavljeno: 8.2.2020. (Vlatko Dropuljić)

10.kolo TK SUNNY - BUJE 2:1

1.PAR:
Đokić S./Domitrovic S. - Kabelska K./Cindrič D. 6:1,6:0
 
2.PAR:
Ilakovac V./Dropuljic S.- Mandir N./Milevoj Č. 6:4,7:5
 
SINGL:
predaja TK Sunny
 
 
 
 

 
 
 
 
Objavljeno: 7.2.2020. (Vlatko Dropuljić)

10.kolo GENTE DI MARE - BANJOLE 2:1

1.PAR:
Jukopila G./Mrkoci A. - Žižaković S./Brenko D. 6:2,6:2
 
2.PAR:
Miletić B./Kaić F. - Sokolov S./Rakić E. 4:6,2:6
 
SINGL:
Mrkoci A. - Sokolov S. 6:3,6:4
Objavljeno: 6.2.2020. (Vlatko Dropuljić)

10.kolo NESVRSTANI - OTPISANI 3:0

1.PAR:
Šetić F./Lorencin E. - Nedeljković S./Brkić D. 6:0,6:1
 
2.PAR:
predaja Otpisani
 
SINGL:
predaja Otpisani
Objavljeno: 5.2.2020. (Vlatko Dropuljić)

10.kolo BIDI BADU - VAJKA 3:0

1.PAR:
Šegota A./Brajković D. - Mošnja Z./Dapinguente A. 6:0,6:1
 
2.PAR:
Ferlin V./Ukota A. - Martinčić S./Roganović M. 6:0,6:3
 
SINGL:
Šegota A. - Teklić E. 6:0,6:1
Objavljeno: 3.2.2020. (Vlatko Dropuljić)

9.kolo TK PAZIN - VAJKA 3:0

1.PAR:
Pužar A./Milanović F. - Mošnja Z./Dapinguente A. 6:2,3:6,10:5
 
2.PAR:
Greblo Z./Krajcar N. - Martinčić S./Tripović D. 6:2,6:1
 
SINGL:
Greblo Z. - Roganović M. 6:2,6:1

 

Objavljeno: 31.1.2020. (Vlatko Dropuljić)

9.kolo TK SUNNY - BANJOLE 3:0

1.PAR:
Đokić S./Domitrović S. - Brenko D./Škorić D. 6:0,6:1
 
2.PAR:
Ilakovac V./Dropuljic S. - Levak M./Rakic E. 3:6,6:2,11:9
 
SINGL:
predaja Banjole

 
Objavljeno: 30.1.2020. (Vlatko Dropuljić)

9.kolo BUJE - OTPISANI 3:0

1.PAR:
Tomić M./Mandir N. - Nedeljković S./Brkić D. 6:3,6:0
 
2.PAR:
predaja Otpisani
 
SINGL:
predaja Otpisani
Objavljeno: 30.1.2020. (Vlatko Dropuljić)

9.kolo NESVRSTANI - BIDI BADU 2:1

1.PAR:
Šetić F./Rubelj V. - Žmak D./Ferlin V. 6:3 3:6 9:11
 
2.PAR:
Lončarić A./Lorencin E.- Šegota A./Dobranović I. 6:1 6:2
 
SINGL:
Lončarić A. - Dobranović I. 6:2 6:1
Objavljeno: 29.1.2020. (Vlatko Dropuljić)

9.kolo G&B TENIS KON.JURE - GENTE DI MARE 2:1

1.PAR:
Grahovac D./Fatorić D. - Mrkoci A./Jukopila G. 6:1,4:6,10:5

2.PAR:
Zukerić B./Naletilić Z. - Miletić B./Jukopila G. 6:2,6:3
 
SINGL:
Hrelja R. - Mrkoci A. 3:6,4:6
Objavljeno: 28.1.2020. (Vlatko Dropuljić)

8.kolo GENTE DI MARE - BATANA 3:0

Mrkoci A./Miletić B. - Kusanović I./ Privileggio L. 6:3,6:1

Jukopila G./Kaić F. - Žiković D./Veggian A. 7:5,6:4

Mrkoci A. - Kusanović I. 6:3 6:0

Objavljeno: 24.1.2020. (Vlatko Dropuljić)

8.kolo G&B TENIS KON.JURE - TK SUNNY 3:0

1.PAR:
Grahovac D./Hrelja R. - Domitrović S./Đokić S. 6:2,6:7,10:8
 
2.PAR:
Fatorić D./Naletilić Z. - Ilakovac V./Dropuljić S. 6:3,7:6
 
SINGL:
Činić M. - Maksić D. 3:6,6:4,10:8
Objavljeno: 24.1.2020. (Vlatko Dropuljić)

8.kolo BIDI BADU - BUJE 2:1

1.PAR
Šegota A./Ukota A. - Tomić M./Grbac S. 6:0,6:2
2.PAR
Dobranović I./Ferlin V. - Valenta D./Valenta P. 6:0,6:1,
SINGL:
Šegota A.- Valenta D. 6:4,2:6,7:10
Objavljeno: 22.1.2020. (Vlatko Dropuljić)

8.kolo BANJOLE - OTPISANI 3:0

1.PAR:
Brenko D./Škorić D. - Markovski M./Mrkoci S. 6:4 6:2
 
2.PAR:
Rakić E./Fabris M.- Brkić D./Nedeljković S. 6:4 6:3
 
SINGL:
Mirt N. - Brkić D. 1:0 predaja Brkić
Objavljeno: 22.1.2020. (Vlatko Dropuljić)

8.kolo NESVRSTANI - TK PAZIN 2:1

1.PAR:
Šetić F./Lorencin E. - Pužar A./Krajcar N. 6:1,6:0
 
2.PAR:
Lončarić A./Banović S. - Milanović F./Krizmanić V. 6:4,6:3
 
SINGL:
Banović S. - Krizmanić V. 1:6,2:6
 
 
Objavljeno: 21.1.2020. (Vlatko Dropuljić)

7.kolo BATANA - OTPISANI 2:1

1.PAR:
Čačić D./Veggian A. - Nedeljković S./Smajić A. 3:6,1:6
 
2.PAR:
Žiković D./Kusanović I. - Hadžović A./Mrkoci S. 6:2,6:4
 
SINGL:
Veggian A. - Nedeljković S. 6:3,6:2

 

Objavljeno: 21.12.2019. (Vlatko Dropuljić)

7.kolo GENTE DI MARE - TK SUNNY 2:1

1.PAR:
Jukopila G./Miletić B. - Đokić S./Dropuljić S. 6:7,2:6
 
2.PAR:
predaja TK Sunny
 
SINGL:
predaja TK Sunny
Objavljeno: 19.12.2019. (Vlatko Dropuljić)

7.kolo BIDI BADU - G&B TENIS KON.JURE 2:1

1.PAR:
Šegota A./Brajković D. - Grahovac D./Naletilić Z. 1:6,4:6
 
2.PAR:
Dobranović I./Ferlin V. - Zukerić B./Fatori D. 3:6,6:2,15:13
 
SINGL:
predaja G&B TENIS KONOBA JURE
Objavljeno: 18.12.2019. (Vlatko Dropuljić)

7.kolo BANJOLE - PAZIN 2:1

1.PAR:
Žižaković S./Rakić E. - Greblo Z./Pužar A. 6:3,6:4
 
2.PAR:
Šuković O./Sokolov S. - Černeha D./Milanović F. 6:3,6:3
 
SINGL:
Škorić D.- Greblo Z. 3:6,3:6
Objavljeno: 18.12.2019. (Vlatko Dropuljić)

7.kolo BUJE - VAJKA 2:1

1.PAR:
Tomić M./Mandir N. - Mošnja Z./Teklić E. 6:1,6:1
 
2.PAR:
Milevoj Č./Cindrić D. - Martinčić S./Cherin F. 1:6,4:6
 
SINGL:
Mandir N. - Roganović M. 6:2,6:3
Objavljeno: 17.12.2019. (Vlatko Dropuljić)

6.kolo NESVRSTANI - VAJKA 2:1

1.PAR:
Rubelj T./Vujović D. - Mošnja Z.- Martinčić S. 6:4,6:1
 
2.PAR:
pedaja Nesvrstani
 
SINGL:
Matković G. - Teklić E. 6:3,6:1
Objavljeno: 14.12.2019. (Vlatko Dropuljić)

6.kolo TK SUNNY - BATANA 2:1

1.PAR:
Domitrović S./Ilakovac V. - Čačić D./Naiaretto A. 6:1,6:0
 
2.PAR:
Dropuljić V./Dropuljić S. - Veggian A./Žiković D. 6:1,1:6,9:11
 
SINGL:
Đokić S. - Veggian A. 7:5,6:4
Objavljeno: 12.12.2019. (Vlatko Dropuljić)

6.kolo BIDI BADU - BANJOLE 3:0

1.PAR:
Žmak D./Šegota A. - Žižaković S./Rakić E. 6:1,6:1
 
2.PAR:
Dobranović I./Ferlin V. - Sokolov S./Šuković O. 7:6,0:6,10:4
 
SINGL:
Dobranović I. - Brenko D. 6:0,6:2
Objavljeno: 11.12.2019. (Vlatko Dropuljić)

6.kolo G&B TENIS KON.JURE - OTPISANI 3:0

1.PAR:
Fatorić D./Mandir I. - Nedeljković S./Brkić D. 6:1,6:1
 
2.PAR:
Hrelja R./Činić M. - Smajić A./Mrkoci S. 6:2,6:0
 
SINGL:
Fatorić D. - Markovski M. 6:4,6:1
Objavljeno: 10.12.2019. (Vlatko Dropuljić)

6.kolo TK PAZIN - BUJE 2:1

1.PAR:
Pužar A./Milanović F. - Tomić M./Mandir N. 2:6,3:6
 
2.PAR:
Černeha D./Greblo Z. - Peulić N./Valenta P. 6:3,6:1
 
SINGL:
Greblo Z. - Mandir N. 6:4,5:7,10:8
Objavljeno: 9.12.2019. (Vlatko Dropuljić)

5.kolo NESVRSTANI - BUJE 2:1

1.PAR:
Šetić F./Vujović D. - Tomić M./Mandir N. 7:6,6:3
 
2.PAR:
Lončarić A./ Banović S. - Valenta P./Milevoj Č. 6:2,6:2
 
SINGL:
Licul S. - Mandir N. 1:6,3:6
 
Objavljeno: 6.12.2019. (Vlatko Dropuljić)

5.kolo BANJOLE - VAJKA 3:0

1.PAR:
Žižaković S./Rakić E. - Mošnja Z./Martinčić S. 6:2,6:2
 
2.PAR:
Brenko D./Škorić D. - Roganović M./Cherin F. 6:1,6:2
 
SINGL:
Levak M. - Teklić E. 1:6,7:5 10:7
Objavljeno: 5.12.2019. (Vlatko Dropuljić)

5.kolo G&B TENIS KON.JURE - TK PAZIN 2:1

1.PAR:
Zukerić B./Naletilić Z. - Milanović F./Greblo Z. 6:1,6:1

2.PAR:
Fatorić D./Mandir I. - Černeha D./Krizmanić V. 6:4,6:7,10:7
 
SINGL:
Hrelja R. - Greblo Z. 3:6,2:6
Objavljeno: 4.12.2019. (Vlatko Dropuljić)

5.kolo BIDI BADU - BATANA 3:0

1.PAR:
Dobranović I./Ferlin V. - Žiković D./Naiaretto A. 6:3,6:2
 
2.PAR:
predaja Batana
 
SINGL:
Šegota A. - Privileggio L. 6:2,7:6
Objavljeno: 3.12.2019. (Vlatko Dropuljić)

5.kolo GENTE DI MARE - OTPISANI 3:0

1.PAR:
Mrkoci A./Miletić B. - Nedeljković S./Smajić A. 6:1,6:3
 
2.PAR:
Jukopila G./Kaić F.- Hadžović A./Brkić D. 6:0,5:7,10:6
 
SING:
Mrkoci A. - Mrkoci S. 6:2,6:2
Objavljeno: 2.12.2019. (Vlatko Dropuljić)

4.kolo BIDI BADU - GENTE DI MARE 2:1

1.PAR:
Šegota A./Brajković D. - Jukopila G./Jukopila G. 1:6,2:6
 
2.PAR:
Dobranović I./Ferlin V. - Mrkoci A./Miletić B. 2:6,6:4,11:9
 
SINGL:
Žmak D. - Mrkoci A. 6:1,6:2
Objavljeno: 29.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

4.kolo TK SUNNY - OTPISANI 3:0

1.PAR:
Đokić S./Domitrović S. - Nedeljković S./Brkić D. 6:0,6:2
 
2.PAR:
Ilakovac V./Dropuljić V. - Smajić A./Mrkoci S. 6:1,6:0
 
SINGL:
Domitrović S. - Markovski M. 6:1,6:1
Objavljeno: 28.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

4.kolo TK PAZIN - BATANA 3:0

1.PAR:
Milanović F./Pužar A. - Veggian A./Privileggio L. 6:7,6:1,10:4
 
2.PAR:
Greblo Z./Černeha D. - Čačić D./Kusanović I. 4:6,7:5,10:7
 
SINGL:
Greblo Z. - Čačić D. 6:3,6:3
Objavljeno: 27.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

4.kolo G&B TENIS KONOBA JURE - VAJKA 3:0

1.PAR:
Grahovac D./Mandir I. - Cherin F./Roganović  M. 6:2,6:4
 
2.PAR:
Hrelja R./Činić M. - Dapinguente A./Istrat M. 6:1,6:2
 
SINGL:
Hrelja R. - Teklić E. 6:1,7:5
Objavljeno: 27.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

4.kolo NESVRSTANI - BANJOLE 2:1

1.PAR:
Šetić F./Lončarić A. - Šuković O./Rakić E. 6:0,6:1
 
2.PAR:
Licul S./Vujović D. - Žižaković S./Brenko D. 0:6,1:6
 
SINGL:
Rubelj T. - Mirt N 6:1,6:0
Objavljeno: 25.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

3.kolo BANJOLE - BUJE 2:1

1.PAR:
Žižaković S./Rakić E. - Milevoj Č./Kabelska K. 6:1 6:0    
 
2.PAR:
predaja Buje
 
SINGL:
Šuković O. - Mandir N. 4:6 1:6
Objavljeno: 22.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

3.kolo BIDI BADU - TK SUNNY 2:1

1.PAR:
Šegota A./Brajković D.- Domitrović S./Ilakovac V.  5:7,1:6
 
2.PAR:
Dobranović I./Ferlin V. - Dropuljić V./Dropuljić S. 6:1,6:2
 
SINGL:
Žmak D. - Đokić S. 6:2,6:3
Objavljeno: 21.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

3.kolo BATANA - VAJKA 2:1

1.PAR:
Privileggio L./Čačić D. - Roganović M./Cherin F. 6:0,6:1
 
2.PAR:
Žiković D./Naiaretto A. - Dapinguente A./Istart M. 6:2,6:0
 
SINGL:
Čačić D. - Teklić E. 3:6,4:6
Objavljeno: 20.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

3.kolo GENTE DI MARE - TK PAZIN 2:1

1.PAR:
Mrkoci A./Kaić F. - Pužar A./Bačić M. 6:2,6:2
 
2.PAR:
Jukopila G./Miletić B. - Černeha D./Greblo Z. 4:6,6:7
 
SINGL:
Jukopila G. - Greblo Z. 6:2,6:0
Objavljeno: 19.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

3.kolo NESVRSTANI - G&B TENIS KONOBA JURE 3:0

1.PAR:
Lončarić A./Lorencin E. - Grahovac D./Fatorić D. 7:5,6:1
 
2.PAR:
Matković G./Rubelj T. - Zukerić B./NaletilićZ.  4:6,6:4,10:8
 
SINGL:
Matković G. - Mandir I. 6:4,6:2
Objavljeno: 19.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

2.kolo G&B TENIS KONOBA JURE - BUJE 2:1

1.PAR:
Zukerić B./Fatorić D. - Peulić N./Mandir N. 7:5,6:4
 
2.PAR:
Naletilić Z./Bogdanović I.- Valenta D./Valenta P.  6:1,6:2
 
SINGL:
Činic M. - Mandir N. 6:4,2:6,3:10
Objavljeno: 16.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

2.kolo TK SUNNY - TK PAZIN 2:1

1.PAR:
Domitrović S./Ilakovac V. - Greblo Z./Pužar A. 7:6(4),6:1
 
2.PAR:
Maksić D./Leshdedaj K. - Milanović F./Krizmanić V. 3:6,2:6
 
SINGL:
Đokić S. - Greblo Z.  6:2,6:4
Objavljeno: 14.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

2.kolo GENTE DI MARE - VAJKA 3:0

1.PAR:
Jukopila G./Miletić B. - Dapinguente A./Istrat M. 6:0,6:0
 
2.PAR:
Jukopila G./Kaić F. - Cherin F./Roganović M. 6:1,6:1
 
SINGL:
Mrkoci A. - Teklić E. 3:6,6:4,10:6
Objavljeno: 13.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

2.kolo NESVRSTANI - BATANA 2:1

1.PAR:
Lončarić A./Banović S.- Žiković D./Veggian A. 6:3,6:0
 
2.PAR:
Rubelj T./Licul S.- Kusanović I./Naiaretto A. 3:6,6:4,7:10
 
SINGL:
Lončarić A. - Privileggio L. 6:0,6:1
 
Objavljeno: 12.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

2.kolo BIDI BADU - OTPISANI 3:0

1.PAR:
Dobranović I./Ferlin V. - Brkić D./Mrkoci S. 6:0,6:1
 
2.PAR:
Šegota A./Ukota A.- Nedeljković S./Smajić A. 6:3,6:2
 
SINGL:
Žmak D. - Markovski M. 6:1,6:1
Objavljeno: 11.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

1.kolo G&B TENIS KONOBA JURE - BANJOLE 3:0

1.PAR:
Zukerić B./Hrelja R. - Žižaković S./Levak M. 6:4,6:2

2.PAR:
Fatorić D./Naletilić Z.- ŠukoviĆ O./Rakić E. 6:1,6:7,10:4

SINGL:
Činic M. - Fabris M. 6:2,6:2
Objavljeno: 8.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

1.kolo TK SUNNY - VAJKA 3:0

1.PAR:
Domitrović S./Ilakovac V. - Cherin F./Roganović M. 6:1,6:0
 
2.PAR:
Dropuljić V./Dropuljić S. - Dapinguente A./Istrat M. 6:0,6:0
 
SINGL:
Đokić S. - Teklić E. 6:2,6:0
Objavljeno: 7.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

1.kolo BATANA - BUJE 2:1

1.PAR:
Čačić D./Kusanović I. - Kabaleska K./Valenta D. 4:6,6:1
,10:4

2.PAR:
Žiković D./Naiaretto A. - Peulić N./Valenta G. 6:2,6:4

SINGL:
Privileggio L. - Mandir N. 3:6,3:6
Objavljeno: 6.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

1.kolo T.K PAZIN - OTPISANI 3:0

1.PAR:
Krajcar N./Pužar A.- Nedeljković S./Brkić D. - 6:1,6:2

2.PAR:
Bačic M./Milanović F. - Mrkoci S./Smajić A. 6:2,6:3

SINGL:
Greblo Z. - Markovski M.- 4:6,6:2,10:8
Objavljeno: 5.11.2019. (Vlatko Dropuljić)

1.kolo NESVRSTANI - GENTE DI MARE 2:1

1.PAR
Šetić F./Lončarić A.- Jukopila G./Jukopila G. 6:0,6:1
 
2.PAR
Lorencin E./Rubelj V.- Kaić/Miletić 6:2,6:1
 
SINGL:
Banović S.- Jukopila Goran (stariji) 1:6,1:6
 
Objavljeno: 4.11.2019. (Vlatko Dropuljić)



Arhiva vijesti
Kalendar Dodaj susret u kalendar

Nema susreta u najavi
22.02.2020
Kraj sezone 2019/2020